ocenění značky LUMCO®


AČN - ASOCIACE ČESKÝCH NÁBYTKÁŘŮ


Maximální spokojenost zákazníka s nábytkem i poskytovanými službami. To je myšlenka, která stála na počátku vzniku Asociace českých nábytkářů.

Asociace českých nábytkářů vždy dbala o serióznost a solidnost svých členů. Renomé a profesionalita členských společností, je pro nás na prvním místě. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v takto prestižním profesním svazu, je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností. Pro zákazníka je jednoznačným signálem o bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku.

Společnosti sdružené v Asociaci českých nábytkářů vyjadřují svým členstvím zájem o další rozvoj oboru v České republice. Není jim lhostejný osud truhlářského nebo čalounického řemesla v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Kopírováno z oficiálních stránek AČN.

AČN - ASOCIACE ČESKÝCH NÁBYTKÁŘŮ
CECH ČALOUNÍKŮ

CECH ČALOUNÍKŮ


Již od roku 1998 sdružujeme výrobce čalouněného nábytku i jiných čalouněných výrobků a dekorací, dodavatele, prodejce, autorizované osoby a odborné školy všech stupňů.

Cílem neziskového společenství je pomáhat všem členům při zvyšování jejich kvalifikace, pozitivně ovlivňovat vznik a pomáhat při vývoji a výrobě nových výrobků včetně účinného lobingu u státních orgánů a propagování kvalitních výrobků v tisku, rozhlase, televizi aj. médiích.

Kopírováno z oficiálních stránek CECH ČALOUNÍKŮ.

MONETA MONEY BANK


Ocenění nazvané Firma roku Náchodska 2016 zorganizovala Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje, oblast Náchod. Druhým rokem byly oceněny významné regionální firmy.

MONETA MONEY BANK
VODAFONE

VODAFONE


Naše firma získala významné ocenění a to druhé místo v soutěži Vodafone Firma roku 2017 Královéhradeckého kraje.