spolupráce s firmou DIDAWOOD

Z naší výroby sedacích souprav zbývá materiál, který se nám hromadil bez dalšího využití na skladě. Jedná se především o zbytky potahových látek, molitanů a kartonových rolí. Čas od času jsme oslovili místní mateřské školy nebo Domovy důchodců, kteří ho dokázali použít na drobné výrobky nebo vlastní výzdobu.

Firma DIDAWOOD nám ukázala novou cestu. Naše spolupráce začala požadavkem na střih látkových obalů pro dětské hry. Nyní obaly stříháme, šijeme a společně připravujeme další využití našeho zbytkového materiálu. Z jedné strany spousta kreativních nápadů a z druhé strany nový produkt. Vzájemné partnerství přináší své ovoce.

Více o firmě Didawood www.didawood.czNově můžete na LUMCO eshopu najít nejen naše společné projekty. Eshop: LUMCO a DIDAWOOD

LUMCO a DIDAWOOD


spolupráce s HANAS

Výroba kabelek a batohů
Podporujeme výrobu českých produktů. S paní Hanou Saidlovou spolupracujeme již řadu let. Stříháme pro ni na našem cutteru jednotlivé díly, z kterých šije různé kabelky, batohy a peněženky pro děti i dospělé. Pokud si potřebujete koupit něco nového a zároveň potěšit svou duši, mrkněte se na odkazy...

Více o HANAS na webu FLER nebo na facebooku


A pár ukázek...

LUMCO
LUMCO
LUMCO
LUMCO

LUMCO
 
 
 


spolupráce s firmou MULTISED

ČESKÝ VÝROBCE KANCELÁŘSKÝCH ŽIDLÍ A KŘESEL
K tomuto odvětví máme blízko. Stříháním na cutteru umožňujeme maximální úsporu materiálu a šití potahů už je maličkost. Rádi se podílíme na výrobě křesel pro firmu Multised, která zajišťuje svým zákazníkům pohodlí a zdravé sezení při práci. Více se dozvíte na:

Více o firmě MULTISED na www.multised.cz


A pár ukázek...

LUMCO
LUMCO
LUMCO
LUMCO

LUMCO