Vybral jsem si pohovku Daniela, kvůli jejímu pohodlí a velice jednoduchému rozkládání na dvojlůžkovou postel a konstrukci pro každodenní spaní. Přestože jsem měl jiné představy o potahové látce, než společnost LUMCO doporučovala, rádi mi zkombinovali všechny látky podle mých představ. Na sedačce sedávám každý den a jsem s ní nadmíru spokojen.

Šimon, Dvůr Králové
Sedačka Natali perfektně padla do našich představ o moderním a elegantním posezení. Její přesné zaoblené rysy se nám náramně hodí do interiéru. Přítel si nemůže vynachválit pohodlí, které umocňují nastavitelné záhlavníky. Funkce jako rozklad či otevírání úložného prostoru jsou jednoduché na obsluhu a zvládne to žena menšího vzrůstu, jako jsem já.

Aneta, Pardubice
Sedací soupravu Kláru jsem si vybral, protože jsem potřeboval do svého domu opravdu prostornou sedačku, ale nechtěl jsem takové ty zakulacené a prošívané sestavy. Klára pro mě tedy byla ideálním řešením díky svému čistému rovnému vzhledu a prostornosti a je opravdu velice komfortní. Můj výběr chválí všechny návštěvy.

Roman, Plzeň
Máme systém Olivie a jsme nadšeni! Tato sedačka je přesně ta moderní klasika, kterou jsme do svého rodinného domku potřebovali. Díky pohodlí, které sedačka nabízí a potahovým látkám, které jsme si z široké škály sami vybrali, je z Olivie místo, kde se vždycky sejde celá rodina.

Miroslava, Velké Meziříčí
Pořídili jsme si křeslo Lucas a hned 2x. Vyhovuje nám, že díky velkému výběru potahů a univerzálnímu vzhledu křesla, jsme si jednoho mohli udělat moderně tak, aby se hodil k dceři do pokoje a toho druhého v retro stylu i s taburetkou pro dědu. Oba si Lucase moc pochvalují.

Jaroslav, Liberec